Yasmin Erbil’den Survivor’dan elenen sevgilisi Yiğit Poyraz’a teselli: ‘Benim şampiyonum’


Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın 1989-1996 yılları arasında süren evliliğinden dünyaya gelen 28 yaşındaki Yasmin Erbil, bir süredir Survivor Yiğit Poyraz ile birlikte.

‘Survivor 2021’ finalisti Yiğit Poyraz, ‘All Star 2024’e geçtiğimiz haftalarda veda etmişti. Sevgilisine kavuşan Yasmin Erbil, Poyraz ile eski bir pozlarını sosyal medya sayfasından yayınladı. İkilinin paylaşımına, beğeni ve yorum yağdı.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, uzun süredir birlikte olduğu Yiğit Poyraz’ın elenmesi üzerine birlikte çekilen bir karelerini paylaşarak; “Benim şampiyonum” notunu eklemişti.

Sevgilisine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Yasmin Erbil’den, bir paylaşım daha geldi. Daha önce sevgilisiyle gittiği tatillerden birinde birlikte aynadan çektikleri bir kareyi Instagram sayfasından yayınladı.

Erbil’in paylaşımları, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Yasmin Erbil daha önce, Mehmet Ali Erbil’in yeniden evlenip çocuk sahibi olmasına çocuklarının sıcak bakmadığı daha önce haberlere konu olmuştu.

“BU YARA KAPANMAYACAK”

Yasmin Erbil bir youtube kanalına konuk olmuş baba-kız ilişkisini böyle özetlemişti. “Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak, bunu biliyorum” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir