Huawei Eyewear 2 aklınızı başınızdan alacak

Huawei, Çin’de Eyewear 2 Kare Çerçeveli akıllı güneş gözlüklerini tanıttı. Akıllı aksesuarın ön satışı, resmi lansmanı olan 24 Mayıs’tan önce başladı. Huawei Eyewear 2 Kare Çerçeveli akıllı güneş gözlükleri, Huawei akıllı gözlük serisinin öncü estetik konseptini koruyor. Çerçeveler, yüksek yoğunluklu plakalardan yapılmış ve büyük boy tasarım stiline sahip. Çizgileri düzgün ve temiz olup, yüz hatlarına denge sağlar ve kullanıcının yüzüne parlak bir görünüm kazandırır.

Yeni Huawei Eyewear 2, UV400 koruyucu lensler kullanıyor ve bu lensler ultraviyole ışınlarının gözlere girmesini etkili bir şekilde engelliyor. Lenslerin derin siyah parlaklığı, kullanıcıya güçlü bir dekoratif özellik katıyor. Gözlükler, açık havada günlük kullanım veya sokak fotoğrafçılığı sırasında kolayca kullanılabilir. Huawei Eyewear 2 Kare Çerçeveli gözlükler, Huawei‘nin akıllı ekosistemine bağlanabilir ve akıllı sesli bağlantı özelliklerini kullanabilir.

Huawei Eyewear 2 aklınızı başınızdan alacak

Huawei Eyewear 2 Kare Çerçeveli akıllı gözlükler, Huawei’nin HarmonyOS 4 işletim sistemini kullanıyor ve Harmony cihazları (cep telefonları ve tabletler gibi) ile otomatik olarak bağlantı kurabiliyor. Birden fazla cihazdan gelen ses, akıllı gözlüklere sorunsuz bir şekilde aktarılabiliyor.

Örneğin, bir arama geldiğinde ve cep telefonu yakınlarda değilse, gözlüklerin saplarına dokunarak aramayı yanıtlayabilir veya Xiaomi Sesli Asistan ile iletişim kurmak için saplara çift tıklayabilirsiniz. Huawei Eyewear 2 Kare Çerçeveli akıllı gözlüklerin her iki yanında birçok sensör bulunuyor. Dokunma alanı 23 mm uzunluğunda ve 35 mm kaydırma alanı var, bu nedenle kullanım sırasında körlemesine işlem yapmakta sorun yaşanmaz.

Huawei Eyewear 2 Kare Çerçeveli akıllı güneş gözlükleri, Çin’de 24 Mayıs’ta 2.299 yuan (yaklaşık 319 dolar) fiyatla satışa sunulacak. Cihazın yurt dışı pazarlarda ne zaman satışa çıkacağına dair henüz bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir